Menu
Użytkownik
 

Vita Intense

Eliksir substancji witalnych ze specjalnymi ekstraktami roślinnymi i cennymi witaminami, stanowiący smaczne i wysokiej jakości uzupełnienie zbilansowanej diety.

  • witaminy, minerały, ekstrakty roślinne i przeciwutleniacze
  • optymalne zaopatrzenie organizmu każdego dnia
  • dodatkowe wsparcie w szczególnych codziennych wyzwaniach
  • dla całej rodziny
Spis treści:  2 x 500 ml

€ 69,90

powrót do sklepu
 Dostępne od zaraz


Vita Intense

Vita Intense to smaczny koncentrat substancji witalnych, który dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych i mikroelementów.

  • codzienny zastrzyk witamin dla całej rodziny
  • płynny koncentrat dla lepszej biodostępności
  • sok z aronii
  • wyciąg z aloesu
  • wyciąg z zielonej herbaty
  • z dodatkiem kwasu foliowego dla matki i dziecka

Aby ożywić organizm i zwiększyć wydajność w życiu codziennym.

"Witalizujący eliksir odżywczy

Witaminy i mikroelementy biorą udział we wszystkich procesach organizmu i muszą być dostarczane wraz z pożywieniem. Badania dowodzą, że pomimo zdrowej diety nadal trudno jest zapewnić wystarczające zaopatrzenie w wszystkie niezbędne substancje witalne. Vita Intense zawiera kompleks składników odżywczych o doskonałej jakości i wspiera optymalne zaopatrzenie organizmu.

Wysokiej jakości kompleksowe zaopatrzenie organizmu

Vita Intense to eliksir substancji witalnych, wytwarzany z możliwie jak najbardziej naturalnych składników pochodzenia biologicznego. Produkcja odbywa się poprzez konserwację w przyjaznej dla produktu temperaturze. Sok z jagód aronii zapewnia gęstość przeciwutleniających polifenoli, ekstrakt z zielonej herbaty zawiera specjalne katechiny, a aloes - przetestowane polisacharydy i ponad 200 innych składników. Vita Intense zaopatruje organizm w zarówno makroelement magnez, jak i również mikroelement selen. Zawiera również wszystkie witaminy rozpuszczalne w wodzie i tłuszczach, których organizm potrzebuje na co dzień.

Dodatek kwasu foliowego dla matki i dziecka

Vita Intense jest idealnym wsparciem podczas ciąży i laktacji. Ten owocowy sok jest uwielbiany przez dzieci, a w swoim działaniu zaopatruje organizm w substancje witalne. W szczególności zawartość kwasu foliowego została specjalnie dostosowana do wymagań kobiet ciężarnych. W okresie wzrostu i rozwoju istnieje zwiększone zapotrzebowanie na substancje witalne dla matki i dziecka, a dobre i zrównoważone odżywianie ma szczególne znaczenie.

Uszlachetnianie

Pomimo starannej i delikatnej produkcji, nawet w przypadku produktów naturalnych następuje nieunikniona zmiana pierwotnych wibracji! LavaVitae aktywuje wszystkie produkty specjalnym procesem naturalnego rezonansu i przywraca ich pierwotną siłę wibracji!

Dzięki temu składniki są bardziej biodostępne, co znacznie poprawia właściwości aktywne na poziomie komórkowym. Zostało to w imponujący sposób udowodnione w badaniach naukowych nad komórkami.

Oceny klientów

Przekaż nam swoją opinię

z Josef, 07.12.2020

Codzienny shot pełen zdrowia.

z Michela, 07.12.2020

Moje dwoje dzieci cieszą się na ten sok już od rana!

z Martina, 07.12.2020

Moje dwoje dzieci cieszą się na ten sok już od rana.

z Benjamin, 07.12.2020

Ponieważ jestem bardzo aktywny sportowo, mam zwiększone zapotrzebowanie na składniki odżywcze, a Vita Intense doskonale je uzupełnia!

z Rosemarie, 07.12.2020

Ten sok po prostu daje mi poczucie, że mój organizm jest dobrze zaopatrzony!

z Niklaas, 07.12.2020

Vita Intense jest po prostu pyszny.

Idealne uzupełnienie

Vita Cell

Elektrownia słoneczna zapewniająca pełne zaopatrzenie w składniki odżywcze z roślin.

€ 49,90

Vita Relax

Vita Relax, smaczna ziołowa kompozycja sprzyjająca odprężeniu i regeneracji.

€ 49,90

Vita Pure

Z aktywowanym wulkanicznym minerałem zeolitem-klinoptylolitem. 

€ 43,90  W celu optymalizacji naszej witryny internetowej wykorzystujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej zostanie potraktowane jako zgoda na wykorzystywanie plików cookies.  OK