Menu
Użytkownik
 

Lava Dental

Najwyższej jakości pasta do zębów z mocą pierwotnego minerału wulkanicznego zeolitu-klinoptylolitu i orzeźwiającego aromatu mięty i aloesu.

  • z aktywnym minerałem wulkanicznym zeolitem-klinoptylolitem
  • mocna i jednocześnie łagodna pielęgnacja zębów
  • naturalny produkt kosmetyczny z certyfikatem jakości NATRUE
  • odpowiedni dla całej rodziny
Spis treści:  75 ml

€ 12,90

powrót do sklepu
 Dostępne od zaraz


Lava Dental

Naturalna pasta do zębów wzmacniająca zęby i dziąsła dla całej rodziny. Lava Dental to podstawa pewnego i beztroskiego uśmiechu.

  • z aktywnym minerałem wulkanicznym zeolitem-klinoptylolitem
  • bio - olejek miętowy
  • bio - aloe vera
  • bez fluoru
  • bez cząstek mikroplastiku

 

Siła wulkanu dla zębów

Aktywny minerał wulkaniczny zeolit klinoptylolit w Lava Dental dostarcza minerałów wzmacniających szkliwo zębów i przyzębie, a także działa jak naturalny peeling powierzchni zębów. To doskonałe, a przede wszystkim delikatne usuwanie płytki nazębnej. Ten kamień życia łączy niepohamowaną moc wulkanu z czystością pierwotnych mórz. Dzięki opatentowanemu procesowi przetwarzania, jego właściwości fizyczne ulegają znacznemu wzmocnieniu. Technologia PMA zapewnia ogromne powiększenie powierzchni mikrokryształów i tym samym wzmożoną wymianę jonową w jamie ustnej. Prowadzi to do aktywnej regeneracji dziąseł z działaniem profilaktycznym.

 

Wysokiej jakości składniki

Mocne zęby są wyrazem witalności i atrakcyjnej promienności. W Lava Dental stosowane są tylko najwyższej jakości składniki. Absorbują niepożądane zapachy i zapewniają świeży oddech.

Bio olejek miętowy

Destylat parowy z organicznej mięty polnej i olejek eteryczny z mięty zielonej tworzą przyjemne uczucie i nadają ustom natychmiastową świeżość.

Bio-aloe-vera

Cenny sok z mięsistych liści aloesu pielęgnuje dziąsła i sprawia, że ​​są one mocniejsze.

Mech irlandzki i stewia

Wyciągi z naturalnej stewii i mchu irlandzkiego pomagają neutralizować zapachy i dopełniają kompozycję smakową tej niezwykłej pasty do zębów.

Naturalny produkt bez fluoru

Stworzony na podstawie minerału wulkanicznego naturalny produkt Lava Dental został wyróżniony znakiem jakości NATRUE dla kosmetyków naturalnych, nie zawiera mikroplastiku i fluoru.

Uszlachetnianie

Pomimo starannej i delikatnej produkcji, nawet w przypadku produktów naturalnych następuje nieunikniona zmiana pierwotnych wibracji! LavaVitae aktywuje wszystkie produkty specjalnym procesem naturalnego rezonansu i przywraca ich pierwotną siłę wibracji!

Dzięki temu składniki są bardziej biodostępne, co znacznie poprawia właściwości aktywne na poziomie komórkowym. Zostało to w imponujący sposób udowodnione w badaniach naukowych nad komórkami.

Oceny klientów

Przekaż nam swoją opinię

z Gerlinde, 07.12.2020

Bardzo dobry smak i bez fluoru! Super!

z Simon, 07.12.2020

Świetnie, dzięki Lava Dental pozbyłem się krwawienia dziąseł.

z Martin, 07.12.2020

Sehr angenehmer Geschmack. Reinigt gründlich.

z Elisabeth, 07.12.2020

Doskonała konsystencja i wspaniały smak. Tylko zdrowe składniki. Cena jest w porządku.

z Gertraud, 07.12.2020

Używam tej pasty do zębów odkąd jest dostępna w sklepie i jestem zachwycona efektem oczyszczania, a także jej smakiem. Bardzo polecam.

Idealne uzupełnienie

Lava Cream

Krem z minerałem wulkanicznym do pielęgnacji i regeneracji skóry.

€ 49,90

Lava Bath

Kojąca kąpiel alkaliczna, z aktywnym minerałem wulkanicznym zeolitem-klinoptylolitem. 

€ 39,90

Vita Pure

Z aktywowanym wulkanicznym minerałem zeolitem-klinoptylolitem. 

€ 43,90  W celu optymalizacji naszej witryny internetowej wykorzystujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej zostanie potraktowane jako zgoda na wykorzystywanie plików cookies.  OK