Menu
Użytkownik
 

Lava Bath

Kojąca kąpiel alkaliczna dla skoncentrowanej ulgi od szkodliwych substancji i skutecznej eliminacji szkodliwych kwasów.

  • z aktywnym minerałem wulkanicznym zeolitem-klinoptylolitem
  • do kąpieli częściowych i pełnych
  • regeneruje ciało, umysł i duszę
Spis treści:  800g Proszek

€ 39,90

powrót do sklepu
 Dostępne od zaraz


Lava Bath

Siły pierwotne wulkanicznego minerału zeolitu-klinoptylolitu dostarczają skórze cennych minerałów i zapewniają organizmowi wspaniałą głęboką regenerację. Ta zasadowa kąpiel zamienia wannę w prawdziwe źródełko młodości.  

  • odkwasza ciało
  • pielęgnuje skórę
  • rewitalizuje i wzmacnia cały organizm

Skóra jako organ wydalniczy

Nasza skóra jest największym organem w organizmie, a zaraz po jelitach, wątrobie i nerkach - potężnym narządem wydalniczym. Lava Bath łączy działanie soli zasadowych z mineralizującymi właściwościami minerału wulkanicznego zeolitu-klinoptylolitu i stymuluje mechanizmy detoksykacji skóry. W ten sposób organizm może w krótkim czasie skoncentrować się i zredukować swoje złogi kwasowe oraz odciążyć tkanki organizmu. Aktywuje to naturalną funkcję ochronną skóry, a jednocześnie zapewnia jej pielęgnację i elastyczność. Lava Bath nadaje się do pełnych i częściowych kąpieli i jest idealnym towarzyszem w fazach regeneracji i detoksykacji. Regularne kąpiele alkaliczne są cennym dodatkiem do wszelkiego rodzaju zabiegów prozdrowotnych i można je doskonale łączyć z różnorodnymi metodami.

Siła wulkanu w Twojej wannie

Lava Bath daje ciału ukojenie i regenerację. Oczyszcza z wielu obciążeń współczesnego życia. Minerał wulkaniczny zeolit-klinoptylolit w Lava Bath to pierwotne siły liczące setki milionów lat w Twojej wannie. Ten kamień życia łączy niepohamowaną moc wulkanizmu z czystością pierwotnych mórz. Dzięki opatentowanemu procesowi obróbki jego właściwości fizyczne ulegają znacznej poprawie. Technologia PMA zapewnia ogromne zwiększenie powierzchni mikrokrystalicznej i związaną z tym zintensyfikowaną wymianę jonową w kąpieli zasadowej. Absorbuje toksyny i neutralizuje kwasy wydalane przez skórę. Stosowana regularnie kąpiel lawowa jest cennym wkładem w Twoją witalność i dobre samopoczucie.

Uszlachetnianie

Pomimo starannej i delikatnej produkcji, nawet w przypadku produktów naturalnych następuje nieunikniona zmiana pierwotnych wibracji! LavaVitae aktywuje wszystkie produkty specjalnym procesem naturalnego rezonansu i przywraca ich pierwotną siłę wibracji!

Dzięki temu składniki są bardziej biodostępne, co znacznie poprawia właściwości aktywne na poziomie komórkowym. Zostało to w imponujący sposób udowodnione w badaniach naukowych nad komórkami.

Oceny klientów

Przekaż nam swoją opinię

z Franziska, 07.12.2020

Najlepszy produkt dla ciała. Zawsze dobry!

z Nina, 07.12.2020

Moja skóra znowu czuje się świetnie po kąpieli z Lava Bath.

z Werner, 07.12.2020

Absolutnie godna polecenia kąpiel zasadowa.

z Katharina, 07.12.2020

Produkt jest super, utrzymuje nas w dobrej kondycji, szczególnie w zimnej porze roku!

z Gabi, 07.12.2020

Świetny! Super produkt do detoksykacji. Do wanny, a także jako kąpiel stóp.

Idealne uzupełnienie

Lava Cream

Krem z minerałem wulkanicznym do pielęgnacji i regeneracji skóry.

€ 49,90

Lava Dental

Najwyższej jakości pasta do zębów z mocą pierwotnego minerału wulkanicznego zeolitu-klinoptylolitu. 

€ 12,90

Vita Pure

Z aktywowanym wulkanicznym minerałem zeolitem-klinoptylolitem. 

€ 43,90  W celu optymalizacji naszej witryny internetowej wykorzystujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej zostanie potraktowane jako zgoda na wykorzystywanie plików cookies.  OK