Menu
Użytkownik
 

Początek historii sukcesu

Jesteśmy młodym, austriackim przedsiębiorstwem z siedzibą w Villach, Kärnten. Firma LavaVitae GmbH została założona w 2013 r. przez Manfreda Scherzera. Jego życzeniem było i jest dzielenie się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z naturalnym minerałem o nazwie zeolit oraz zwracanie uwagi na korzyści wypływające ze zdrowego stylu życia, które można osiągnąć dzięki naturalnym produktom.

Wszystko zaczęło się od produktów wytwarzanych z zeolitu skały magmowej, które cieszą się dużą popularnością i stały się impulsem do opracowania innych wysokiej jakości produktów naturalnych, których składniki w głównej mierze pochodzą z Europy i uszlachetniane są tylko w Austrii z zachowaniem surowych wytycznych co do jakości oraz zasad zrównoważonego rozwoju.

Dzięki marketingowi rekomendacji codziennie zachęcamy ludzi do przejścia na zdrowy styl życia. Efekty są zniewalające. Nasz model niesie za sobą nie tylko korzyści dla jakości życia naszych klientów i partnerów biznesowych, ale także wzbogaca ich życie prywatne i zawodowe.

Dzięki naszym prawdziwym produktom zyskaliśmy szerokie grono fanów, które ciągle się powiększa. Zdrowe życie może być takie proste, pomożemy Ci w tym!

Twoje samopoczucie jest dla nas bardzo istotne.

Nasze kredo

Life starts now

Przede wszystkim chcemy każdemu zaoferować możliwość uzupełnienia zdrowego stylu życia uszlachetnionymi produktami naturalnymi.

W dzisiejszych czasach ludzie chcą się zdrowo odżywiać, utrzymywać kondycję uprawiając sport, odnosić sukcesy w pracy i na studiach. Ponadto chcą także w pełni korzystać z czasu wolnego. Cieszymy się wysokim standardem życia i nie chcemy rezygnować z jakości naszego życia. I mamy w tym całkowitą rację, bo zasługujemy na pełnowartościowe życie pełne energii i witalności. LavaVitae służy przy tym pomocą. Niezwykłe naturalne produkty dodają brakującą kropkę nad "i" w jakości naszego życia, są częścią układanki, której brakuje nam do prowadzenia pełnego i witalnego życia. Jesteśmy warci tego, aby każdy dzień naszego życia w pełni wykorzystać i przeżyć. Opłaca się w to wejść – Life starts now! Razem z LavaVitae!

Nasza wizja

Od ludzi dla ludzi

LavaVitae GmbH jest postrzegane jako przedsiębiorstwo prowadzone przez ludzi dla ludzi, czyli przedsiębiorstwo, którego celem jest przekazywanie pozytywnych doświadczeń i przeżyć pracowników i klientów zdobytych dzięki uszlachetnianym produktom naturalnym LavaVitae i ogólnej koncepcji przedsiębiorstwa. Dla nas człowiek stanowi najwyższe dobro. Wierzymy, że każdy może zaczerpnąć jeszcze więcej ze swojego życia i jeszcze mocniej się nim rozkoszować – wtedy, gdy jest zdrowy i ma dobrą formę. W odczuwalny sposób możemy poprawić jakość życia dostarczając organizmowi ważnych witamin i składników witalnych. Pomagają nam w tym w 100 % naturalne produkty wysokiej jakości oferowane przez LavaVitae.

Prowadząc marketing rekomendacji chcemy uwypuklić ważność zdrowego stylu życia oferując jednocześnie partnerom biznesowym interesujący model współpracy przewidujący nagrody za zaangażowanie i powodzenie podejmowanych starań.

Zdrowie klientów i partnerów biznesowych jest dla nas priorytetem i największą motywacją.

Nasze wartości

Nasze podstawowe przekonania stanowią fundament, na którym budujemy sukces. Są to wartości, których trzymamy się od chwili założenia LavaVitae:

Pasja

Naszą pasją jest ciało, zdrowie, dobre samopoczucie i natura. Dzięki darom matki natury chcemy zrobić dla siebie i innych coś dobrego – aby żyło się lepiej.

Jakość i odpowiedzialność​

Jakość oznacza dla nas spełnianie lub nawet przekraczanie oczekiwań naszych klientów i partnerów biznesowych. We wszystkich sprawach określiliśmy jasne standardy, dzięki którym możemy oferować klientom i partnerom biznesowym najwyższą jakość produktów, które wytwarzamy zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju i z poszanowaniem zasad ekologii. Bierzemy odpowiedzialność za swoje decyzje, działania, produkty i usługi świadczone na rzecz klientów, partnerów biznesowych i dostawców, jak również środowiska naturalnego.

Naturalność i autentyczność

Dbamy o to, aby nasze produkty były w 100 % naturalne. Oznacza to, że wszystkie produkty zawierają tylko naturalne składniki. Wszystkie te cenne zasoby pochodzą z Europy, a produkty uszlachetniane są wyłącznie w Austrii zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i z zachowaniem surowych wytycznych jakościowych. LavaVitae stawia na naturalność, jakość i uczciwość. Całkowicie identyfikujemy się z naszymi produktami i tak, jak nasze produkty, trzymamy się danego słowa.

Perspektywiczność

Naszymi produktami nie chcemy zapewnić klientom i partnerom biznesowym tylko krótkotrwałego dobrego samopoczucia. Pragniemy zaoferować długotrwałe rozwiązanie – aby życie było długie, zdrowe i pełne energii! Ponadto partnerom biznesowym oferujemy interesujące ścieżki kariery i pracę z perspektywami na przyszłość. Kto poleca nasze produkty, ten zapewnia sobie perspektywę dochodu, który może ciągle wzrastać. Kto robi to wyjątkowo sumienne, może liczyć na nagrody!
Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć zdrowe, witalne życie. Zrób to już teraz. Razem z nami. Razem z LavaVitae.

Life starts now!

  W celu optymalizacji naszej witryny internetowej wykorzystujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej zostanie potraktowane jako zgoda na wykorzystywanie plików cookies.  OK